Doktrína šancí: Pravdepodobnostné aspektoch Gambling Stewart N. Ethier.

 

 • Vydalo Springer 27. mája 2010.
 • Publikované on-line na SpringerLink 19. mája 2010.
 • Back-kryt text: “Pred tromi storočiami Montmort a De Moivre publikoval dve z prvých kníh o teórii pravdepodobnosti, potom volal doktrínu šancí, s dôrazom na jej najdôležitejšie aplikácie v tej dobe, hazardné hry Táto kniha, na pravdepodobnostné aspekty.
 • Hazardných hier, je moderná verzia týchto klasiky. Pri pokrýva klasické materiály, ako je dom výhodu a hazardného hráča skaze, ale tiež zaberá také témy 20. storočia ako Martingale, Markov reťaze, teória hier, odvážne hry, a optimálne proporcionálne hry. okrem toho je rozsiahle pokrytie špecifických kasínové hry, ako je ruleta, kocky, video poker, Baccarat, a dvadsaťjeden. ”
 • Vstup BibTeX.
 • Súbory na prevzatie Súbory na prevzatie frontmatter (zahŕňa predslov, obsah, Zoznam Notation). [Pdf, XIV stránky]
  Kapitola Súbory na prevzatie vzorka (kapitola 17, Video Poker). [Pdf, 29 stránok]
 • Súbory na prevzatie Súbory na prevzatie backmatter (vrátane dodatku, Bibliografia, Index). [Pdf, 72 stránok]
 • Súbory na prevzatie Súbory na prevzatie odpovede na vybrané problémy (nie sú zahrnuté v knihe). [Pdf, 55 stránok] na (Aktualizované 13.listopadu 2012)
 • Súbory na prevzatie Súbory na prevzatie errata zoznam. [Pdf, 1 stránka] (Aktualizované 24.února 2013)
 • Objednávka na amazon.com (US), barnesandnoble.com (US), amazon.ca (Kanada), amazon.co.uk (UK), amazon.fr (Francúzsko), amazon.de (Nemecko), amazon.co. jp (Japonsko).
 • Peter Rabinovitch, MAA Online, 2010: “Som veľmi rád, že preskúmanie Ethier je pracovitú lásku Doktrína šancí :. Pravdepodobnostné aspekty hazardných hier […] Existuje mnoho ďalších kníh, ktoré sa snažia pokryť z podobného materiálu na rôznych úrovniach prísnosti, možno najbližšie bytosť Richard Epstein teórie Hazardné hry a štatistického logiky. knihy Ethier je jednoznačne zameraná na viac matematicky sofistikovanejšie publikum ako Epstein je, a z tohto dôvodu som si užil Ethier je oveľa viac. ”
 • Gerald A. Heuer, Zentralblatt MATH 2010 :. “Každá kapitola má dobrý výber problémov […], a niektoré zaujímavé poznámky, vrátane niektoré veľmi zaujímavú históriu je veľa materiálu tu pre pevné dvojsemestrálne kurz, ale tam je dosť nezávislosť medzi kapitolami, aby pre rôzne jednosemestrový kurzy pokrývajúce podmnožinu kapitol. Kniha je vítaným a dobre preskúmané prírastok do poľa. ”
 • Alexander V. Gnedin, MathSciNet, 2011: “Gambling bola hlavnou motiváciou v raných fázach rozvíjania myšlienky a teórie pravdepodobnosti Ako sme už uviedli názov Abraham de Moivre je 1718 pojednanie [doktrína šancí :, alebo metóda výpočtu pravdepodobnosť udalostí v hre, Pearson, Londýn], monografie Ethier je vítaným aktualizácia klasiky. […] Kniha je určená pre širokú verejnosť a je vysoko odporúčané pre všetky matematické knižnice. Univerzita inštruktori nájde dôkladné expozície, vhodný aj pre pregraduálne kurzy aj pre študentské projekty. Odborníci na pravdepodobnosti a priľahlých oblastiach, budú nadšení z hazardu aplikáciami, s transparentnou vysvetlenie pravidiel hry a terminológie. Hlavné kusy knihy možno prípadne prečítať každý, oboznameny s veľmi základy pravdepodobnosti (zahrnuté v prvých dvoch kapitolách). bude matematické fanúšikovia sa baviť zvedavé historickými precedensy a anekdoty. ”
 • Brian Alspach, SIAM Review, 2012: “. Táto kniha bola napísaná s veľkou starostlivosťou niekoho, kto miluje aplikácie pravdepodobnosťou kasín Aj keď je to pomerne dlho, písanie je pomerne kompaktný vo vývoji matematiky, tak to je dôkladné a obsahuje obrovské množstvo materiálu. mnoho starostlivosť bola venovaná zostať verný histórii subjektu, ktorý je bohatý a stojí za to zachovať. Užíval som si čítal veľa sekciách plnené anekdot o a citácie z , dobre známe historické postavy autor obratne prepletá historické informácie v celej knihe, zvýšiť expozíciu, odsek zahŕňajúce Euler nasleduje odsek cituje Edgar Allan Poe, napríklad, bez straty prietoku […] v súhrne. ako som už písal predtým, zistil som, že sa to byť úžasná kniha a strávi veľa času skúmanie ju podrobnejšie v nadchádzajúcich mesiacoch. “
travel_wallet
aa
Permit-21

The perfect companion for traveling overseas. Our travel wallet is designed to carry not just your personal IDs and credit cards, you can also fit your IDP Booklet and Passport! The travel wallet can also fit a most regular sized smart phones. Its RFID-blocking feature means your credit cards are safe whenever you travel.

Size: 12 x 18 cm

Features:

– RFID-blocking travel wallet
– 17 card slots
– Passport holder
– IDP Booklet hold
– Coin slot with zipper closure
– Wristlet included
– Embossed with International Drivers Association logo